Válečkové tratě - spádové regály

Spádové regály jsou vhodné především v případě, že obchodujete s drobnějším zbožím, pro výrobní prostory, dílny a sklady materiálu. Jsou vhodné pro boxy, kartony, palety a přepravky.

Zboží se po válečkových tratích pohybuje využitím gravitační energie, v případě horizontální instalace je jejich pohyb zajištěn elektropohonem nebo pneupohonem (vzduchové písty).

Jedná se o kombinaci policových regálů s rámy polic, ve kterých jsou zabudovány válečkové tratě, které jsou dokonale přizpůsobitelné rozměrům, hmotnosti i kvalitě kartonů.

Přizpůsobit svým potřebám můžete výšku a sklon válečkových tratí, což ovlivní rychlost posouvání zboží a také rychlost vychystávání zboží. Tratě lze také opatřit vychystávacími policemi, které umožňují snazší přístup ke zboží.

Brzdící klipsy na válečkových tratích mohou výrazně přispět k redukci rychlosti pohybu zejména těžších kartonů a například také speciální ochran válečků a integrované dorazy prodlouží životnost regálů a zvýší ochranu zboží.

Příčné (horizontální) police jsou k dispozici v libovolných délkách a hloubkách. Jsou vhodné pro jednoduché i vícepodlažní sklady v kombinaci s paletovými regály nebo mezipatry. Válečkovou rovinu je možno rozdělit dělítky na samostatné kanály. Lišty a dělítka je možno přestavovat.

Díky spádovým regálům je tok materiálu garantován podle principu FIFO.