O nás

Nabízíme montáž a prodej regálových systémů, výrobu lehkých ocelových konstrukcí, logistiku a poradenství v oblasti výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen a obchodů.

Jedná se o regály policové, paletové, pojezdové, průjezdové, konzolové, speciální (na elektrikářské cívky, koberce, …), archivní a galerie (podesty).

Správné skladovací řešení zvýší skladovou kapacitu a efektivnost. Je nutné skladovat všechny druhy výrobků od léků, koberců, elektroniky, textilu, chemikálií až po automobily. Vybavujeme jak skladové systémy pro těžké zboží z řady průmyslových odvětví, tak i pro zboží menších hmotností pro obchodní domy, úřady a domácnosti.

Firma vznikla v lednu roku 1998 jako fyzická osoba a od počátku se věnuje logistice skladů a regálových systémů. V roce 2013 se v důsledku objemů převedla na MONTY Urban s.r.o. a nadále pokračuje. Spolupracujeme se všemi významnými výrobci výše uvedených systémů.

Od svého vzniku firma úspěšně zrealizovala stovky montáží v České republice i v zahraničí.

Namátkově můžeme uvést například:

Německu firmy SCONTO nábytek, DACHSER, DENK, v Rakousku firmy IKEA, PANALPINE, v Maďarsku IKEA, v Rusku: FM LOGISTIC a IKEA, v Dánsku: firma BONAPARTE.

Izraeli: firma IKEA, na Ukrajině: FM LOGISTIC, na Slovensku: IKEA, ALZA, ve Francii: FM LOGISTIC, v Holandsku: firma OIRSCHOT, v Belgii: AKL Brusel.

V tuzemsku firma montovala například pro firmy SCONTO nábytek, Škoda Mladá Boleslav, IKEA, ASKO nábytek, Magna Liberec, CS Cargo, TESCO, Démos, Okresní soud v Hradci Králové atd.

Zaměstnanci firmy mají dlouholeté bohaté zkušenosti z montáží různých druhů a typů systémů.

Firma je schopna zajistit zrealizování zakázky regálových systémů dle specifikace zakázky a následnou montáž dle velikosti vybavovaných prostor a přání zákazníka. Dále provádí technické prohlídky – revize a přestavby, záruční i pozáruční opravy regálových systémů.

Firma získala svým solidním jednáním a zodpovědným přístupem dobré jméno jak u domácích,  tak i u zahraničních partnerů a je zárukou kvality a serióznosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a doufáme, že splníme všechny Vaše požadavky a pro Vaše potřeby najdeme to nejoptimálnější řešení.

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: