Paletové regály

Vysoce kvalitní paletový skladovací systém pro zboží všech velikostí a váhy. Specifickými znaky jsou pevná a stabilní konstrukce, vysoká úroveň kvality a nesčetné možnosti příslušenství. Proto můžete svůj sklad optimálně naplánovat a přizpůsobit provozním potřebám.

Šroubované rámy v délce až 15 metr jsou složeny ze dvou stojin a množství diagonál. Široká škála typů rámů umožňuje regálové konstrukce, které jsou optimalizovány pro stavbu až do výšky 40 metrů a oddílového zatížení až 45 tun.

Dostupných je několik typů nosníků, aby vyhovovali všem možným konfiguracím. Stabilní hákové úchyty na nosnících umožňují snadnou výškovou přestavitelnost při zachování pevného spojení rámu a nosníku. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá.

Stejně dobře, jako pro klasické paletové regály je možno náš regálový systém použít pro stavbu vjezdových regálů, pojízdných paletových regálů, spádových regálů i automatických skladovacích systémů se zakladačem.

Vysoce kvalitní povrchová úprava je provedena ekologickým nástřikem práškové epoxidové barvy. Standartními barevnými odstíny jsou nebeská modř RAL 5015 a jasně oranžová RAL 2004. Ostatní barevné odstíny dle Vašeho požadavku.

Posilovacími metodami paletového regálu jsou:

  • zvýšení nosnosti rámu přidáním vyztužení ve spodní uličce směrem k regálu
  • připojení k sousednímu dvojitému rámu, je-li regál příliš úzký
  • při velmi úzkých uličkách se používá indukční vedení nebo kolejnic

Důležitá je ochrana regálů před nárazem vysokozdvižných vozíků pomocí rohových, rámových, nebo kolmých ochran. Očekávaná životnost regálu tím bude rozšířena a nutnost oprav omezena.