Policové regály

Policový regálový systém byl vyvinut pro použití v archivech, kancelářích i provozních skladech. Požadavky na jednoduchou montáž, prostorovou přizpůsobivost, kompaktní skladování drobného zboží i možnost budoucího doplnění jsou u tohoto systému splněny dokonale. Je určen pro lehké až středně těžké zatížení.

Délka polic odpovídá většiny typů krabic a plastových obalů, profilová hrana se nekroutí pod zátěží a přední profil je ideální pro připevnění štítků. Dvojitě ohnuté rohy dodávají vysokou tuhost a vysokou odolnost při rázovém zatížení, okraje nejsou ostré, aby nedošlo ke zranění při manipulaci se skladovaným zbožím. Police jsou perforované, což umožňuje instalaci regálových děličů.

Police jsou výškově přestavitelné po 25 mm pomocí háčků, výšku jednotlivých polic si tedy zákazník zvolí sám, dle konkrétní potřeby.

Protože se jedná o stavebnicový systém, je přímo předurčen ke spojení se schody, mezipatrem a zábradlím, pro realizaci vícepodlažních skladů. V tomto případě je možná kombinace i s jiným systémem.

Základním příslušenstvím jsou, mimo jiné, stojinové patky, nivelační podložky a zavětrování. Možné jsou koncovky, přední zásobníky, plné a poloviční výškové děliče, ocelové zásuvky s přepážkami, zadní a boční panely.

Standartní rozměry jsou:

  • délka polic: 865 – 965 – 1265 mm
  • hloubka polic: 300 – 400 – 500 – 600 – 800 mm
  • výška stojin: 1 500 – 3 000 mm (po 250 mm), pro vícepodlažní sklady až do 9 000 mm

Nosnosti:

  • zatížení polic: od 100 – 260 kgz
  • zatížení sloupce: 3 500 kg