Monty Urban - Regály, Logistika, Revize

Toto je text úvodky v Angličtině!

A dal jsem sem raději nějaké formátování, jen tak pro formu...

Již 20 let zkušeností v oboru!
Ikona - Regály

Regály

Každý sklad, ať už je velký nebo malý, má společný účel. Tím je skladování různých materiálů a zboží. Efektivnost skladu zaručí především regály a regálové systémy pro úsporné skladování zboží a materiálu. Při jejich optimálním výběru se dosáhne promyšlené organizace zboží – logistiky, a tím dochází k ušetření času a hlavně prostor a investic.

Pokračovat
Ikona - Logistika

Logistika

Nabízíme montáž a prodej regálových systémů, výrobu lehkých ocelových konstrukcí, logistiku a poradenství v oblasti výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen a obchodů. Jedná se o regály policové, paletové, pojezdové, průjezdové, konzolové, speciální archivní a galerie. Kategorii Logistika pro Vás v tuto chvíli připravujeme.

Pokračovat
Ikona - Revize

Revize

Systematická údržba regálových systém je nezbytná pro zachování bezpečnosti práce. Regály je třeba pravidelně kontrolovat a opatrně používat. Periodické kontroly ulehčují definování poškozených složek, které by měly být ihned po prohlídce vyměněné.V případě vážné nehody je velmi důležité být schopen prokázat vyšetřovací službě.

Pokračovat
Ikona - Sponzorujeme

Sponzorujeme

Od roku 2014 je naše firma hrdým sponzorem nadějného třináctiletého plavce Městského plaveckého klubu v Ústí nad Labem Vojtěcha Šedy. S plavání začal ve 4 letech. První úspěchy zaznamenal na prvních krajských přeborech žactva v květnu 2010 v Rumburku, kde obsadil 2. místo. Nedokážeme říct, zda byl toto prvotní impuls, pro jeho plaveckou kariéru.

Pokračovat